BMW i3
Range Extender Comfort Advance 22 kWh|Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 9.994,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.994,-
LEASEPRIJS: € 164,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.998,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW i3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Range Extender Comfort Advance 22 kWh|Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 september 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.565 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 164,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.994,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GX-099-V |
| Motorinhoud: | 647 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 440 kg |
| Gewicht: | 1.290 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 1.578 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.730 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR